KONKURSY 2017/18 PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2016 15:40

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach

zaplanowanych w roku szkolnym 2017/2018

SZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIATECZNYCH

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie kolęd, który odbędzie się 16 grudnia 2017 roku (sobota) godz. 11.00 w sali kinowej.

Zgłoszenia prosze kierować do pani A. Veltze (klasy 4-7), pani M. Uher (klasy 1-3) -osobiście lub przez Mobidziennik.

Można też przyjść w dniu konkursu na przesłuchanie.

Uczeń wykonuje 1 kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną wg. własnego uznania z podkładem instrumentalnym (bez wokalu na nagraniu).

Przewidziano atrakcyjne nagrody - zapraszamy!

organizatorzy: A. Veltze, ks. W.Caputa,  M.Uher, K.Talik, M. Wrucha

Jak co roku organizujemy dla dla uczniów całego Zespołu "konkurs na bombkę świąteczną" - technika wykonania pracy dowolna. Do pracy należy dołączyć karteczkę przyczepioną do zawieszki z imieniem, nazwiskiem i klasą.

Termin składania prac do 16 grudnia 2017 roku (sobota).

W środę 13 grudnia 2017 roku odbędzie się konkurs geograficzny. Aby dowiedzieć się szerszych informacji kliknij "szczegóły konkursu"

Świetlica szkolna zaprasza dzieci do wykonania prac na Konkurs Plastyczny "Portret św. Mikołaja".

Konkurs adresowany jest do dzieci klas 1-4. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej (samodzielnie przez dziecko) w formacie A3 i ostarczenie jej do 1 grudnia 2017 roku do świetlicy szkolnej sala nr 147 lub do sali 224.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy: Izabela Iskrzycka, Aleksandra Pyś.

Konkurs MOJA OJCZYZNA-POLSKA
Zapraszamy wszystkich uczniów SP klas 1 - 7 do udziału w konkursie plastycznym MOJA OJCZYZNA-POLSKA. Prace składamy klasy 1-3 do Pani Iwony Słobosz, a klasy 4-7 do Pani Anny Veltze do 7 listopada (czwartek)2017. Prosimy aby praca była w formacie A-3, technika dowolna, płaska.  Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Praca powinna być z tyłu podpisana (imię nazwisko i klasa).

Życzymy powodzenia.

Organizatorzy: P. Iwona Słobosz, P. Magda Wrucha i P. Anna Veltze

W środę 15 listopada 2017 roku w sali kinowej naszej szkoły, odbywać się będzie XII Miejski Ogólnoszkolny Konkurs pt. "Bajarz Roku".
Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy!

Uczestnicy "Bajarza Roku 2016"

Copyright © 2017 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.