Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
Lekcja z native speakerem wrzesień PDF Drukuj Email
środa, 20 września 2017 21:18

W dniu 8 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji prowadzonej przez native speakera w szkole językowej Speak Up, która w tym roku obchodzi swoje X urodziny. Lekcja była poświęcona ciekawym zabytkom Nowego Jorku. Nasi uczniowie mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności językowych w kontakcie z rodowitą Amerykanką. Było mnóstwo śmiechu, gier i zabaw. Mamy nadzieję, że następne zajęcia wkrótce się odbędą!

Lekcję zorganizowała pani mgr Gabriela Marszałek

A oto kilka fotek z zajęć:
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Licznik odwiedzin

413922
DzisiajDzisiaj91
WczorajWczoraj314

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2018 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.