Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie
„Każdy może zostać mistrzem” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 marca 2018 20:19

W dniu 1 marca 2018 roku w naszej szkole odbyła się impreza sportowa „Każdy może zostać mistrzem”. Zawody sportowe były zorganizowane dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych z przedszkoli integracyjnych. Gościliśmy Przedszkole Integracyjne nr 1 z ul. Korzennej i Przedszkole „Elf” z ul. Widok. Dzieci uczestniczyły w czterech konkurencjach. Najlepsi otrzymali medale. Wszyscy zostali zaproszeni na imprezę promocyjną, która odbędzie się w naszej szkole 16 marca 2018 roku.

 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Licznik odwiedzin

468852
DzisiajDzisiaj169
WczorajWczoraj456

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2019 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.