"Wiosna z Talentem" 2018 PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2018 13:07

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w V edycji konkursu szkolnego Wiosna z Talentem”, który odbędzie się 21 marca 2018 roku na forum.

Przesłuchania do finału odbędą się w środę 14 marca o godzinie 14.30 w sali kinowej. Chętni uczniowie przychodzą tego dnia zaprezentować się przed Jury. Można też zgłosić się przez dziennik lub osobiście u pani Anny Veltze (sala 21)

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w części plastycznej  - proszeni są o zgłoszenie tego faktu  wcześniej u pani A.Veltze.

W tej edycji tematem plakatu będzie „Bukiet kwiatów” (technika wykonania - dowolna).

Jak co roku na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy:

mgr A. Veltze, mgr I. Słobosz, mgr A. Czernecka, mgr A. Topturk, mgr R.Każmierczyk, mgr J. Żyrek