Nasze Godło

Logo SP 36

Nasz ulubiony plecaczek!
Reklama

Logowanie




Osiągnięcia PDF Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015 17:34
Szczególne osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów 
ROK  SZKOLNY  2015 / 2016

2015/2016 Pawelczak Wiktoria 2e - II miejsce - XII Mikołajkowe Zawody Pływackie pod patronatem Radosława Kaweckiego- zawody okręgowe.
2015/2016 Pawelczak Wiktoria 2e - III miejsce - XII Mikołajkowe Zawody Pływackie pod patronatem Radosława Kaweckiego- zawody okręgowe w kategorii: 25m stylem grzbietowym
2015/2016 Szostak Aleks 2e - III miejsce - XII Mikołajkowe Zawody Pływackie pod patronatem Radosława Kaweckiego- zawody okręgowe w kategorii: 25m stylem dowolnym
2015/2016 Szostak Aleks 2e - III miejsce - Okręgowy Miting Pływacki w Cieszynie-w kategorii: 25m stylem dowolnym 
2015/2016

Wcisło Monika 5a - II miejsce- Miejski Ogólnoszkolny Konkurs "Bajarz Roku"

2015/2016 Szymkowiak Zofia 6a - III miejsce- Miejski Ogólnoszkolny Konkurs "Bajarz Roku"  
2015/2016 Łepecka Zuzana 2f - wyróżnienie- Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Mój ulubiony Bohater literacki" w ramach Jesiennych Dni Książki 
2015/2016 Szymkowiak Emilia 3b - II miejsce- Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Mój ulubiony Bohater literacki" w ramach Jesiennych Dni Książki 
2015/2016 Wcisło Monika 5a - wyróżnienie- Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Mój ulubiony Bohater literacki" w ramach Jesiennych Dni Książki 
2015/2016 Szymkowiak Emilia 3b- wyróżnienie-  Konkurs Recytatorski Biblioteki Pedagogicznej " W krainie poezji ks. Jana Twardowskiego"

  ROK  SZKOLNY  2014 / 2015
2014/2015 Połuszejko Kacper 6a - laureat - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
2014/2015 SP 36 - VI miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
2014/2015 Górniak Anna 6b - wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
2014/2015 Pawlik Adrian 5a - wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
2014/2015 Połuszejko Kacper 6a - wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
2014/2015 Pytka Katarzyna 4a - wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
2014/2015 Szymkowiak Emilia 2b - finalista - Ogólnopolski Konkurs Poprawnej Polszczyzny
2014/2015 Hereda Paulina 2b - finalista - Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny
2014/2015 Drużynowo - III miejsce - rejonowe zawody w Biegach Rozstawnych - sztafeta szwedzka dziewcząt - Bąk Julia 6a, Kocoń Karolina 6a, Kuziów Martyna 5a, Pytlak Julia 6a
2014/2015 Górniak Anna 6b II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Przygoda z logiką"
2014/2015 Kozień Jakub 6a - II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Przygoda z logiką"
2014/2015 Iskrzycki Dawid 5b - I miejsce - Międzyszkolny Bieg Papieski
2014/2015 Szczerbowski Krystian 5b - II miejsce - Międzyszkolny Bieg Papieski
2014/2015 Wejchenig Ksawery 2a - I miejsce - Międzyszkolne Zawody Sportowe
2014/2015 Drużynowo - III miejsce - Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego - Górn- finalista - Ogia Anna 6b, Opalińska Magdalena 6b, Piech Martyna 6b
2014/2015 Drużynowo - III miejsce - Mistrzostwa Miasta w Biegach Rozstawnych - sztafeta szwedzka dziewcząt - Bąk Julia 6a, Kocoń Karolina 6a, Kuziów Martyna 5a, Pytlak Julia 6a
2014/2015 Drużynowo - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs BRD - Kozień Jakub 6a, Lechowicz Marcin 6a, Wieczorek Tymoteusz 6a
2014/2015 Drużynowo - I miejsce - Międzyszkolny Turniej Szachowy - Opalińska Magdalena 6b, Polak Antoni 3c, Turski Jan 3b
2014/2015 Gomółka Andrzej 4b -  laureat - XVIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz"
2014/2015 Latosek Kamil 6a - wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
2014/2015 Grupowo - I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "English is Fun" - Bąk Julia 6a, Cisowska Natalia 6a , Górniak Anna 6a, Górniak Grzegorz 6a, Kędelski Tymon 6b, Kozień Jakub 6a, Krzemieńska Alicja 6a, Latosek Kamil 6a, Marek Maciej 6a, Opalińska Magdalena 6b, Piech Martyna 6b, Pytlak Julia 6a
2014/2015 Latosek Kamil 6a - II miejsce- Okręgowy Konkurs J.Angielskiego z elementami wiedzy o USA
2014/2015 Pytlak Julia 6a - wyróżnienie - Okręgowy Konkurs J.Angielskiego z elementami wiedzy o USA
2014/2015

Drużynowo - I miejsce w rejonowych zawodach pływackich dziewcząt - Cisowska Natalia 6a, Ćwikła Wiktoria  5a, Górniak Anna 6b, Krauze Paulina 3c, Krzemieńska Alicja 6a, Krzemieńska Olga 4b, Kuziów Martyna 5a, Mikrut Nina 4b, Mucek Marta 4a, Pustelnik Dominika 5a, Pytka Katarzyna 4a, Pytlak Julia 6a, Siemak maja 3a, Siemak Wiktoria 6b, Szymkowiak Zofia 5a

2014/2015 Drużynowo - I miejsce w rejonowych zawodach pływackich chłopców - Borowiecki Konrad 5b, Gibas Oliwier 4b, Grot Bartosz 5b, Iskrzycki Dawid 5b, ędelski Tymon 6b, Kocur Mateusz 4b, Kozień Jakub 6a, Kozień Grzegorz 3c, Kucharski Paweł 4b, Lechowicz Marcin 6a, Połuszejko Kacper 6a, Pudło Nikodem 5b, Siwek Kac[per 4a, Szostak Alex 1e
2014/2015 Drużynowo - I miejsce - Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw dla klas 1-3 - Drużbacki Kacper 1e, Dybała Mikołaj 1e, Gibas Karolina 1b, Jańczyk Maksymilian 1e, Janulek Barbara 1c, Pawelczak Wiktoria 1e
2014/2015 Mędrala Adrian 1e - III miejsce - Cieszyński Mitting Pływacki
2014/2015 Łyzińska Maria 1c - III miejsce - międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Papierowe lato"
2014/2015 Krzempek Natalia 1c - I miejsce - międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Zostań projektantem mody wiosennej"
2014/2015 Micor Oliwia 2a - III miejsce - ogólnopolski konkurs plastyczny "Ale kosmos"
2014/2015 Latosek Kamil 6a - wyróżnienie - ogólnopolski konkurs plastyczny "Wiosna"
2014/2015 Wincenciak Amelia 2c - I miejsce - konkurs plastyczny "Kartka z niezapominajką"
2014/2015 Czyż Aleksandra 3b - I miejsce - międzyszkolny konkurs plastyczny "Spotkanie z wiosną"
2014/2015 Wawak Natalia 3b - I miejsce - międzyszkolny konkurs plastyczny "Spotkanie z wiosną"
2014/2015 Lorek Julia 2b - wyróżnienie - międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Wiosna z niczego"
2014/2015 Polak Patrycja 2a - II miejsce - ogólnopolski konkurs plastyczny "Piękno kwiatów"
2014/2015 Drużynowo - II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w mini koszykówce dziewcząt - Aronik Karina 6a, Bąk Julia 6a, Borowiecka Klaudia 6a, Cisowska Natalia 6a, Kamińska Wiktoria 6a, Kochańska Julia 6a, Kocoń Karolina 6a, Krzemieńska Alicja 6a, Kuziów Martyna 5a, Opalińska Magdalena 6b, Piech Martyna 6b, Pytlak Julia 6a, Siemak Wiktoria 6b, Tomaszewska Martyna 6a, Ziomek Agnieszka 6a.
2014/2015 Szymkowiak Emilia 2b - I miejsce - międzyszkolny konkurs czytelniczy "Czytamy lektury"
2014/2015 Guzowski Karol 2a - III miejsce - międzyszkolny konkurs czytelniczy "Czytamy lektury"
2014/2015 Kowalska Oliwia 4a - I miejsce - międzyszkolny konkurs czytelniczy "Czytamy lektury"
2014/2015 Kuboszek Anna 2b - II miejsce - gminny konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach"
2014/2015 Komarek Zuzanna 2b - I miejsce - ogólnopolski konkurs plastyczny "Europa naszym wspólnym domem"
2014/2015 Kowalewska Paulina 3b - I miejsce - ogólnopolski konkurs plastyczny "Europa naszym wspólnym domem"
2014/2015 Wincenciak Amelia 2c - wyróżnienie - ogólnopolski konkurs plastyczny im.M.Konopnickiej
2014/2015 Paulina Kowalewska 3b - wyróżnienie - ogólnopolski konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna"
2014/2015   Halama Paulina 3b - I miejsce w Mistrzostwach Bielska-Białej w Gimnastyce Sportowej - w kategorii szkolnej dziewcząt ćwiczenia indywidualne
2014/2015 Drużynowo - I miejsce w  Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu sztafetowym dziewcząt - Krauze Paulina 3c, Krzemieńska Alicja 6a, Kuziów Martyna 5a, Mucek Marta 4a, Pustelnik Dominika 5a, Pytka Katarzyna 4a, Siemak Maja 3a, Siemak Wiktoria 6b
2014/2015 Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu sztafetowym chłopców - Borowiecki Konrad 5b, Gomółka Andrzej 4b, Kozień Grzegorz 3c, Kocur Mateusz 4b, Kucharski Paweł 4b, Lechowicz Marcin 6a, Połuszejko Kacper 6a, Pudło Nikodem 5b.
2014/2015
Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w mini koszykówce dziewcząt - Aronik Karina 6a, Bąk Julia 6a, Borowiecka Klaudia 6a, Cisowska Natalia 6a, Kamińska Wiktoria 6a, Kochańska Julia 6a, Kocoń Karolina 6a, Krzemieńska Alicja 6a, Kuziów Martyna 5a, Opalińska Magdalena 6b, Piech Martyna 6b, Pytlak Julia 6a, Siemak Wiktoria 6b, Tomaszewska Martyna 6a, Ziomek Agnieszka 6a.
2014/2015 Nykiel Karolina 6a - III miejsce - Konkurs Pieśni Patriotycznej (etap diecezjalny)
2014/2015
Czakoń Emilia 2b - I miejsce w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej" - część plastyczna
2014/2015 Kubiak Emilia 2b - II miejsce w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej" - część plastyczna
2014/2015 Szymkowiak Zofia 5a - II miejsce w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej" - część literacka
2014/2015 Drużynowo - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w piłce nożnej chłopców - Adamski Patryk 5b, Chowaniec Kamil 6a, Dubiel Tobiasz 6b, Latosek Kamil 6a, Marek Maciej 6a, Płócienniczak Szymon 6b, Połuszejko Kacper 6a, Szczerbowski Krystian 5b, Tempich Kacper 6a, Wanat Patryk 6a.
2014/2015
 Czyż Aleksandra 3b - III miejsce - ogólnopolski konkurs plastyczny "Znaczek pocztowy z Mikołajem Kopernikiem" - 
2014/2015 Wincenciak Amelia 2c -  II miejsce - międzyświetlicowy konkurs plastyczny "W blasku gwiazdy betlejemskiej"
2014/2015 Nykiel Karolina 6a - II miejsce solista - Międzyszkolny Konkurs Kolęd w Kamienicy
2014/2015 Międzyszkolny Konkurs Kolęd w Kamienicy - III miejsce grupa - Biedroń Natalia 3c, Julia Kieczka 3c, Kobryś Martyna 3c, Paluch Klaudia 3c, Polak Antoni 3c
2014/2015 Goryl Mateusz 1c - I miejsce w XV Przeglądzie Pieśni Patriotycznych im. Małgorzaty Papiórek
2014/2015 Micor Oliwia 2a - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "W pustyni i w puszczy"
2014/2015 Woźny Maja 3a - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "W pustyni i w puszczy"
2014/2015 Krysta Alicja 3a - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Na jagody"
2014/2015 Halama Paulina 3b - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Kwiaty"
2014/2015 Nowak Kinga 1b - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Jesień oczami dziecka"
 2014/2015    
Adamska Nicola 2a - III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki"
2014/2015
Piech Martyna 6b - II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Bajarz roku"

ROK SZKOLNY 2013/2014
2013/2014 SP 36 - I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
2013/2014
II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w XXI ogólnopolskich dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych
2013/2014 Krauze Paulina 2c - II miejsce w Otwartych mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych
2013/2014 Kuziów Martyna 4a - II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w sztafecie 4 x50m stylem dowolnym dziewcząt w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych: Działkowska Natalia 6b, Kuziów Martyna 4a, Mańdok Klaudia 6a, Siemak Wiktoria 5b
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w sztafecie 4 x50m stylem dowolnym chłopców w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych: Badura Michał 6b, Kędelski Tymon 5b, Połuszejko Kacper 5a, Ziólkowski Norbert 6c
2013/2014 SP nr 36 - I miejsce w punktacji łącznej szkół podstawowych w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych
2013/2014 Drużynowo - II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Bijałd Kacper 6c, Borgieł Kamil 6c, Bywalec Szymon 6c, Fijak Dawid 6b, Melanik Łukasz 6b, Ziółkowski Norbert 6c
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
2013/2014 Drużynowo - III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Bąk Julia 5a, Blachura Natalia 6b, Cisowska Natalia 5a, Działkowska Natalia 6b, Iskrzycka Katarzyna 6b, Ochab Julia 6b
2013/2014 Fijak Dawid 6b - I miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
2013/2014 Drużynowo - III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w zawodach rejonowych: Badura Michał 6b, Bywalec Szymon 6c, Fijak Dawid 6b, Melanik Łukasz 6b, Płócienniczak Szymon 5b, Ziółkowski Norbert 6c
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w sztafecie lekkoatletycznej szwedzkiej dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Bąk Julia 5a, Blachura Natalia 6b, Działkowska Natalia 6b, Iskrzycka Katarzyna 6b
2013/2014 Walter Oliwia 4b - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Mistrz pięknego czytania"
2013/2014 Górniak Aleksandra 1c - II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Wyrzucam, więc dzielę - suche - mokre"
2013/2014 Kurek Dawid 6c - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz" - forma plastyczna
2013/2014 Damek Dawid 4a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz" - forma plastyczna
2013/2014 Pawlusiak Patryk 5b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz" - forma plastyczna
2013/2014 Jankowska Maria 2b - I miejsce w wojewódzim konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki"
2013/2014 Siemak Maja 2a - II miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Co słonko widziało..."
2013/2014 Cisowska Natalia 2a - III miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Co słonko widziało..."
2013/2014 Woźny Maja 2a - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Na jagody"
2013/2014 Krysta Alicja 2a - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Na jagody"
2013/2014 Halama Paulina 2b - wyróżnienie w wojewódzim konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki"
2013/2014 Wincenciak Amelia 1c - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Tęczowa wiosna"
2013/2014 Czyż Aleksandra 2b - I miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastyczno-poetyckim "Święto Polskiej Niezpominajki"
2013/2014 Jankowska Maria 2b - wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie plastyczno-poetyckim "Święto Polskiej Niezpominajki"
2013/2014 Bojda Roksana 1b - wróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowy świat"
2013/2014 Kowalewska Paulina 2b - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym  "Piekno drzemiące w wulkanach"
2013/2014 Kowalewska Paulina 2b - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Planety Mikołaja Kopernika"
2013/2014 Chromik Klaudia 1c - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Planety Mikołaja Kopernika"
2013/2014 Czyż Aleksandra 2b - I miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Cztery Pory Roku", kat. kl.2
2013/2014 Proniuk Maria 1a - II miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Cztery Pory Roku", kat. kl.1
2013/2014 Kumorek Martyna 3a - II miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Cztery Pory Roku", kat. kl.3
2013/2014 Jankowska Maria 2b - III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja kartka świąteczna"
2013/2014 Latosek Kamil 5a - wyróżnienie w konkursie "Engish is faun" - komkurencja Amerykańska Wiza
2013/2014 Kieczka Julia 2c - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2013/2014 Komarek Bartosz 2c - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2013/2014 Kozień Grzegorz 2c - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2013/2014 Pawlik Adrian 4a - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2013/2014 Wiśniewski Jakub 4b - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2013/2014 Kuziów Martyna 4a - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie języka angielskiego Fox
2013/2014 Krzemieńska Alicja 5a - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie języka angielskiego Fox
2013/2014 Latosek Kamil 5a - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie języka angielskiego Fox
2013/2014 Zajączkowski Kamil 6c - I miejsce w konkursie plastycznym w obchodach 70 rocznicy akcji "Burza""
2013/2014 Budkowska Aurelia 6b - II miejsce w konkursie plastycznym w obchodach 70 rocznicy akcji "Burza""
2013/2014 Maliszewski Klaudiusz 6b - III miejsce w konkursie plastycznym w obchodach 70 rocznicy akcji "Burza""
2013/2014 Rogoziński Tymoteusz 6a - finalista ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
2013/2014 Polak Antoni 2c - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Złota Nutka" w kategorii solista klasy I-III
2013/2014 Nykiel Karolina 5a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Złota Nutka" w kategorii solista klasy IV-IV
2013/2014 SP 36 - I miejsce w klasyfikacji punktowej sztafet mix dziewcząt w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 SP 36 - I miejsce w sztafecie 4 x 100m stylem dowolnym mix dziewcząt w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 SP 36 - II miejsce w sztafecie 4 x 100m stylem dowolnym mix chłopców w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce w klasyfikacji punktowej dziewcząt kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - III miejsce w klasyfikacji punktowej dziewcząt kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - I miejsce w klasyfikacji punktowej chłopców kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - II miejsce w klasyfikacji punktowej chłopców kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ziólkowski Norbert 6c - III miejsce w klasyfikacji punktowej chłopców kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kędelski Tymon 5b - I miejsce 100m stylem grzbietowym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Połuszejko Kacper 5a - II miejsce 100m stylem grzbietowym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - I miejsce 50m stylem dowolnym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Połuszejko Kacper 5a - II miejsce 50m stylem dowolnym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - II miejsce 100m stylem zmiennym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kędelski Tymon 5b - III miejsce 100m stylem zmiennym kl.5 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ziółkowski Norbert 6c - I miejsce 50m stylem dowolnym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - II miejsce 50m stylem dowolnym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - II miejsce 100m stylem zmiennym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ziółkowski Norbert 6c - III miejsce 100m stylem zmiennym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce 50m stylem dowolnym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - II miejsce 50m stylem dowolnym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce 100m stylem zmiennym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - III miejsce 100m stylem zmiennym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kuziów Martyna 4a - III miejsce 100m stylem zmiennym kl.4 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Mańdok Klaudia 6a - III miejsce 100m stylem grzbietowym kl.6 w III edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w rejonowych zawodach pływackich dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Cisowska natalia 5a, Działkowska Natalia 6b, Górniak Anna 5b, Iskrzycka Katarzyna 6b, Krzemieńska Alicja 5a, Kuziów Martyna 4a, Mańdok Klaudia 6a, Mikrut Nina 3b, Mucek Marta 3a, Ochab Julia 6b, Pustelnik Dominika 4a, Pytka Katarzyna 3a, Siemak Wiktoria 5b, Szymkowiak Zofia 4a
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Działkowska Natalia 6b, Krzemieńska Alicja 5a, Kuziów Martyna 4a, Mikrut Nina 3b, Mucek Marta 3a, Ochab Julia 6b, Pustelnik Dominika 4a, Siemak Wiktoria 5b.
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w sztafetach pływackich chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Badura Michał 6b, Borowiecki Konrad 4b, Gomółka Andrzej 3b, Iskrzycki Dawid 4b, Kucharczyk Paweł 3b, Lechowicz Marcin 5a, Połuszejko Kacper 5a, Ziółkowski Norbert 6c.
2013/2014 Drużynowo - III miejsce w półfinale województwa śląskiego w mini koszykówce dziewcząt: Bąk Julia 5a, Blachura Natalia 6b, Gołuch Klaudia 6a, Iskrzycka Katarzyna 6b, Krzemieńska Alicja 5a, Kuziów Martyna 4a, Lasler Martyna 6a, Paszko Nikola 6a, Pudełko Daria 6a, Pytlak Julia 5a, Pustelnik Dominika 4a, Sobańska Justyna 6a
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w zawodach rejonowych mini koszykówki dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Bąk Julia 5a, Blachura Natalia 6b, Bury Julia kl.6b, Działkowska Natalia 6b, Gołuch Klaudia 6a, Iskrzycka Katarzyna 6b, Krzemieńska Alicja 5a, Lasler Martyna 6a, Paszko Nikola 6a, Pudełko Daria 6a, Pytlak Julia 5a, Sobańska Justyna 6a
2013/2014 SP 36 - I miejsce w sztafecie 4 x 50m stylem dowolnym mix dziewcząt w II edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 SP 36 - I miejsce w sztafecie 4 x 50m stylem dowolnym mix chłopców w II edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce 200m stylem dowolnym kl.6 w II edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Mańdok Klaudia 6a - II miejsce 200m stylem dowolnym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - II miejsce 100m stylem klasycznym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - I miejsce 50m stylem grzbietowym kl.6 w II edycji I Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - I miejsce 50m stylem grzbietowym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Połuszejko Kacper 5a - III miejsce 50m stylem grzbietowym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - I miejsce 50m stylem grzbietowym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kędelski Tymon 5b - III miejsce 100m stylem klasycznym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - II miejsce 100m stylem klasycznym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ziółkowski Norbert 6c - III miejsce 100m stylem klasycznym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - I miejsce 200m stylem dowolnym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Połuszejko Kacper 5a - II miejsce 200m stylem dowolnym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kędelski Tymon 5b - III miejsce 200m stylem dowolnym kl.5 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ziółkowski Norbert 6c - II miejsce 200m stylem dowolnym kl.6 w II edycji II Pływackiej Ligi Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kowalska Martyna 3a i Pytka Katarzyna 3a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kamienica 2014" w kategorii duet
2013/2014 Katarzyna Pytka 3a - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kamienica 2014" w kategorii solista
2013/2014 Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt: Bąk Julia 5a, Blachura Natalia 6b, Bury Julia 6b, Działkowska Natalia 6b, Gołuch Klaudia 6a, Iskrzycka Katarzyna 6b, Krzemieńska Alicja 5a, Lasler Martyna 6a, Paszko Nikola 6a, Pudełko Daria 6a, Pytlak Julia 5a, Sobańska Justyna 6a
2013/2014 Nykiel Karolina 5a - laureatka XIV Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek na szczeblu parafialnym, organizowanym przez Akcję Katolicką
2013/2014 SP 36 - 1 miejsce w sztafecie 4 x 50m stylem zmiennym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - 1 miejsce na 50m stylem klasycznym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - 3 miejsce na 50m stylem klasycznym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kuziów Martyna 4a - 3 miejsce na 50m stylem klasycznym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - 3 miejsce na 50m stylem klasycznym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Działkowska Natalia 6b - 1 miejsce na 50m stylem motylkowym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - 1 miejsce na 50m stylem motylkowym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Badura Michał 6b - 2 miejsce na 50m stylem motylkowym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Lechowicz Marcin 5a - 1 miejsce na 100m stylem dowolnym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Ochab Julia 6b - 1 miejsce na 100m stylem dowolnym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Borowiecki Konrad 4b - 2 miejsce na 100m stylem dowolnym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Kuziów Martyna 4a - 3 miejsce na 100m stylem dowolnym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Norbert Ziółkowski 6c - 3 miejsce na 100m stylem dowolnym w I Pływackiej Lidze Bielskich Szkół Podstawowych
2013/2014 Marek Maja 6c - II miejsce w VIII Miejskim Międzyszkolnym Konkursie "Bajarz Roku"
2013/2014 Leśniak Kacper 6b - I miejsce w konkursie wiedzy "Bezpieczeństwo w górach i ratownictwo medyczne" org. z okazji Światowego Dnia Turystyki
2013/2014 Badura Michał 6b - II miejsce w konkursie wiedzy "Bezpieczeństwo w górach i ratownictwo medyczne" org. z okazji Światowego Dnia Turystyki
2013/2014 Kruczek Laura 3b - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Chcecie Bajki... Oto Bajka"
2013/2014 Krzemieńska Olga 3b - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Chcecie Bajki... Oto Bajka"
2013/2014 Zajączkowski Dominik 3b - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Chcecie Bajki... Oto Bajka"
Rok szkolny 2012/2013
2012/2013 Martyna Piech kl. 4b - laureatka konkursu profilaktycznego w kampanii ogólnopolskiej "Zachowaj trzeźwy umysł"
2012/2013 Maria Huczek kl. 1c - laureatka konkursu plastycznego w kampanii ogólnopolskiej "Zachowaj trzeźwy umysł"
2012/2013 Drużynowo - II miejsce w ogólnej rywalizacji Szkół Podstawowych w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych: Badura Michał kl.5b, Chorosz Angelika kl.5b, Działkowska Natalia kl.5b, Gomółka Andrzej kl.2b, Kędelski Tymon kl.4b, Krzemieńska Alicja kl. 4a, Kuziów Martyna kl.3a, Lechowicz Katarzyna kl.6a, Lechowicz Marcin kl.4a, Mańdok Klaudia kl.5a, Mikrut Nina kl.2b, Połuszejko Kacper kl.4a, Pustelnik Dominika kl.3a, Romik Kacper kl.6b, Ziółkowski Norbert kl.5c
2012/2013 Drużynowo - II miejsce w sztafetach pływackich chłopców 4x50m w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych:Badura Michał kl.5b, Kędelski Tymon kl. 4b, Lechowicz Marcin kl. 4a, Połuszejko Kacper kl. 4a
2012/2013 Drużynowo - II miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt 4x50m w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych: Chorosz Angelika kl.5b, Działkowska Natalia kl.5b, Lechowicz Katarzyna kl. 6a, Mańdok Klaudia kl.5a,
2012/2013 Drużynowo - III miejsce w turnieju piłki nożnej "Szukamy Piłkarskich Talentów": Dubiel Tobiasz kl. 4b , Guzdek Bartosz kl. 4b ,Marek Maciej kl. 4a, Pawlusiak Patryk kl. 4b, Płócienniczak Szymon kl. 4b, Tempich Kacper kl. 4a , Wanat Patryk kl. 4a
2012/2013 Działkowska Natalia kl. 5b - II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Wojewóztwa Śląskiego w pływaniu stylem motylkowym na 50 m
2012/2013 Kubik Aleksandra kl. 3b - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2012/2013 Kuziów Martyna kl. 3a - finalistka IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
2012/2013 Szymkowiak Zofia kl. 3a - wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
2012/2013 Mucek Marta kl. 2a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Spotkanie z wiosną"
2012/2013 Natalia Szymańska kl. 3a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Spotkanie z wiosną"
2012/2013 Gebhart Kinga kl. 2a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
2012/2013 Wcisło Monika kl. 2a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
2012/2013 Wcisło Monika kl. 2a - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolory wiosny"
2012/2013 Przemyk Martyna kl. 2b - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolory wiosny"
2012/2013 Wcisło Monika kl. 2a - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna w moim mieście"
2012/2013 Walter Oliwia kl. 3b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna w moim mieście"
2012/2013 Przemyk Martyna kl. 2b - II miejsce w X Reginalnym Konkursie Plastycznym
2012/2013 Gębala Dominika kl. 2b - wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Plastycznym
2012/2013 Martyna Kuziów kl. 3a - laureatka w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Zimowe dokarmianie ptaków"
2012/2013 Drużyna: Jerzy Górniak 6a, Maksymilian Mrowiec 6a, Fabian Zając 6a - I miejsce w konkursie wiedzy w XX Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego
2012/2013 Zespół taneczny  - I miejsce w korowodzie młodzieży w XX Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego
2012/2013 Połuszejko Kacper 4a - bardzo dobry wynik w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Rogowski Jakub 6b - bardzo dobry wynik w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Górniak Anna 4b - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Kozień Jakub 4a - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Kóska Julia 2a - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Marek Maja 5c - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Rogowska Julia 6b - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Zając Fabian 6a - wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2012/2013 Latosek Kamil 4a - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2012/2013 Franek Paulina 6a - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2012/2013 Górniak Anna 4b - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2012/2013 Lechowicz Katarzyna 6a - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2012/2013 Iskrzycki Dawid kl. 3b - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Symbole wielkanocne"
2012/2013 Jakub Rogowski 6b - finalista wojewódzkiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
2012/2013 Drużynowo - finalistki Województwa Śląskiego w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt: Chorosz Angelika 5b, Działkowska Natalia 5b, Faber Paulina 6a, Iskrzycka Katarzyna 5b, Kochańska Julia 4a, Krzemieńska Alicja 4a, Kuziów Martyna 3a, Lechowicz Katarzyna 6a, Mańdok Klaudia 5a, Przybysz Diana 6a, Pustelnik Dominika 3a, Siemak Wiktoria 4b, Sieńko Zuzanna 6a, Szymkowiak Zofia 3a
2012/2013 Drużynowo - I miejsce w rejonowych zawodach pływackich dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Chorosz Angelika 5b, Działkowska Natalia 5b, Faber Paulina 6a, Iskrzycka Katarzyna 5b, Kochańska Julia 4a, Krzemieńska Alicja 4a, Kuziów Martyna 3a, Lechowicz Katarzyna 6a, Mańdok Klaudia 5a, Ochab Julia 5b, Przybysz Diana 6a, Pustelnik Dominika 3a, Siemak Wiktoria 4b, Sieńko Zuzanna 6a, Skoczylas Aneta 6a, Szymkowiak Zofia 3a
2012/2013 Drużynowo - II miejsce w rejonowych zawodach pływackich chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Badura Michał 5b, Borowiecki Konrad 3b, Fijak Dawid 5b, Iskrzycki Dawid 3b, Kędelski Tymon 4b, Kreczkowski Kacper 3a, Lechowicz Marcin 4a, Łękawa Arkadiusz 6a, Mrowiec Maksymilian 6a, Połuszejko Kacper 4a, Pustelnik Jakub 5c, Rogowski Jakub 6b, Romik Kacper 6b, Ziółkowski Norbert 5c
2012/2013 Dominika Pustelnik 3a - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje ulubuone Miejsce w Moim Mieście"
2012/2013 Aleksandra Czyż 1b - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje ulubuone Miejsce w Moim Mieście"
2012/2013 Katarzyna Iskrzycka 5b - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje ulubuone Miejsce w Moim Mieście"
2012/2013 Dominika Pustelnik 3a - wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym "Wystrzyganki-Wycinanki"
2012/2013 Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta w sztafetach pływackich dziewcząt 8 x 50: Chororsz Angelika 5b, Działkowska Natalia 5b, Krzemieńska Alicja 4a, Kuziów Martyna 3a, Lechowicz Katarzyna 6a, Ochab Julia 5b, Pustelnik Dominika 3a, Siemak Wiktoria 4b
2012/2013 Drużynowo - II miejsce w Mistrzostwach Miasta w sztafetach pływackich 8 x 50 chłopców: Badura Michał kl. 5b, Borowiecki Konrad kl. 3b , Iskrzycki Dawid kl. 3b, Kędelski Tymon kl. 4b, Lechowicz Marcin kl. 4a, Połuszejko Kacper kl. 4a, Romik Kacper kl. 6b, Ziółkowski Norbert kl. 5c
2012/2013 Drużynowo - III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego: Jerzy Górniak 6a, Maksymilian Mrowiec 6a, Fabian Zając 6a
2012/2013 Drużynowo - III miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Mini Piłki Koszykowej dziewcząt: Natalia Blachura 5b, Julia Bury 5b, Tatiana Dobija  6a, Paulina Faber 6a, Klaudia Gołuch 5a, Katarzyna Iskrzycka 5b, Alicja Krzemieńska 4a, Martyna Lasler 5a, Nikola Paszko 5a, Daria Pudełko 5a, Julia Pytlak 4a, Zuzanna Sieńko 6a, Aneta Skoczylas 6a
2012/2013 Jakub Rogowski 6b - laureat konkursu przedmiotowego z Matematyki z Elelmentami Przyrody
2012/2013
Maja Marek 5c - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Pięknego Czytania"
2012/2013 Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Mini Piłki Koszykowej dziewcząt: Natalia Blachura 5b, Julia Bury 5b, Tatiana Dobija  6a, Natalia Działkowska  5b, Paulina Faber 6a, Klaudia Gołuch 5a, Emilia Harężlak 5a, Katarzyna Iskrzycka 5b, Alicja Krzemieńska 4a, Martyna Lasler 5a, Nikola Paszko 5a, Daria Pudełko 5a, Julia Pytlak 4a, Zuzanna Sieńko 6a, Aneta Skoczylas 6a
2012/2013 Karolina Nykiel 4a - II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii solista w starszej grupie wiekowej
2012/2013 Katarzyna Pytka 2a - II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii solista w młodszej grupie wiekowej
2012/2013 Jakub Rogowski 6b - finalista konkursu przedmiotowego z Matematyki z Elelmentami Przyrody
2012/2013 Martyna Przemyk 2b - I miejsce w konkursie "Beskidy - Moje Miejsce na Ziemi. Cztery Pory Roku - Wiosna" - w kat. praca plastyczna
2012/2013 Natalia Szymańska 3a - II miejsce w konkursie "Beskidy - Moje Miejsce na Ziemi. Cztery Pory Roku - Wiosna" - w kat. praca plastyczna
2012/2013 Drużyna - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej (turniej miejski)
2012/2013 Drużyna - I miejsce w VI Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9
2012/2013 Kinga Gebhart kl.2a - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świat według Onima" w ramach X Dni Integracyjnych "Zobaczmy siebie"
2012/2013 Dominika Pustelnik kl. 3a - II miejsce w kat. kl. 3-4 w III Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Palstycznym pt. "Moje ulubione miejsce w naszym mieście/miejscowości"
2012/2013 Aleksandra Czyż 1b - III miejsce w kat. kl. 1-2 III Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Palstycznym pt. "Moje ulubione miejsce w naszym mieście/miejscowości"
2012/2013 Katarzyna Iskrzycka kl. 5b - wyróżnienie w kat. kl. 5-6 w w III Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Palstycznym pt. "Moje ulubione miejsce w naszym mieście/miejscowości"
2012/2013 Maja Marek 5c - II miejsce w VII Miejskim Międzyszkolnym Konkursie "Bajarz Roku"
2012/2013 Natalia Szymańska 3a - III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Kwiaty"
2012/2013 Paulina Franek 6a - „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej” - laureatka

Rok szkolny 2011/2012
2011/2012 Martyna Kumorek 1a - III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim "Poetycka Zakładka"
2011/2012
Natalia Działkowska 4b - I miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu na 50m stylem dowolnym
2011/2012 Michał Badura 4b - II miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu na 50m stylem dowolnym
2011/2012 Julia Ochab 4b - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu na 50m stylem dowolnym
2011/2012 Szkoła - I miejsce w zawodach pływackich w punktacji drużynowej
2011/2012 Drużynowo - III miejsce w Rejonowych Rozgrywkach Mini Piłki Koszykowej Dziewcząt - Natalia Blachura 4b, Tatiana Dobija 5a, Weronika Dobija 6b, Natalia Działkowska 4b, Klaudia Gołuch 4a, Patrycja Miech 6b, Joanna Mikoda 6b, Wiktoria Patrzyk 6b, Diana Przybysz 5, Joanna Pudełko 5a, Daria Salisz 6b, Zuzanna Sieńko 5a ,Aneta Skoczylas 5a, Joanna Wiewióra 6b
2011/2012 Drużynowo: Jerzy Górniak, Fabian Zając i Maksymilian Mrowiec - III miejsce w konkursie w XIX Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego
2011/2012 Natalia Szymańska 2a - II miejsce w Międzyszkolnum Konkursie Plastycznym "Co słonko widziało?"
2011/2012 Dominika Pustelnik 2a - III miejsce w Międzyszkolnum Konkursie Plastycznym "Co słonko widziało?"
2011/2012
Wiktoria Surma 3a - wyróżnienie w Międzyszkolnum Konkursie Plastycznym "Co słonko widziało?"
2011/2012
Marcelina Macher 6b, Wiktoria Patrzyk 6b, Daria Salisz 6b, Joanna Wiewóra 6b, Marta Woźniak 6b - wyróżnienie w XV Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz"
2011/2012 Maja Węgrzyn 5a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
2011/2012 Zespołowo: Karolina Gawron, Dobrawa Kaczyńska, Martyna Kreczkowska, Marta Majewska, Weronika Połata - Grand Prix w festiwalu "Święto Muzyki"
2011/2012 Anna Górniak 3b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Jakub Kozień 3a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Dawid Łuszkiewicz 3b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Magdalena Madejczyk 3b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Adrian Pawlik 2a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Kacper Połuszejko 3a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Jakub Rogowski 5b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Julia Rogowska 5b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
2011/2012 Alicja Krzemieńska 3a - wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2011/2012 Kamil Latosek 3a - wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2011/2012 Diana Przybysz 5a - wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego FOX
2011/2012 Julia Kóska 1a - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Martyna Kuziów 2a - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Marcelina Macher 6b - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Martyna Piech 3b - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Tymoteusz Rogoziński 4a - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Kacper Tempich 3a - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Jakub Wiśniewski 2b - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Emilia Worek 3b - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Poprawna Polszczyzna"
2011/2012 Tatiana Dobija 5a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Anna Górniak 3b - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Kamil Latosek 3a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Magdalena Madejczyk 3b - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Patrycja Miech 6b - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Joanna Mikoda 6b - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Diana Przybysz 5a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Kacper Tempich 3a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Maja Węgrzyn 5a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Michał Wiencek 4a - wyróżnienia w IV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień"
2011/2012 Zofia Szymkowiak 2a - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Czytamy lektury”
2011/2012 Marta Woźniak 6b - zdobyła "paszport Królowej Elzbiety II"
2011/2012 Drużyna: Joanna Mikoda i Patrycja Miech - II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w konkurencji Wiedzy o Wielkiej Brytanii
2011/2012 Drużyna: Marta Woźniak, Sandra Stojańska, Magdalena Dudek, Patrycja Miech, Joanna Wiewióra, Joanna Mikoda, Arkadiusz Turek, Martyna Kreczkowska, Marta Majewska, Karolina Gawron, Dobrawa Kaczyńska, Weronika Połata - III miejsce w międzyszkolnym konkursie "English is Fun"
2011/2012 Drużyna: Patrycja Miech, Joanna Mikoda, Joanna Wiewióra - II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
2011/2012 Drużynowo - II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetach Pływackich 8 x 50m Dziewcząt - Natalia Działkowska 4b, Julia Kochańska 3a, Katarzyna Lechowicz 5a, Julia Ochab 4b, Magdalena Schubert 6c, Wiktoria Siemak ,  Aneta Skoczylas 5a, Weronika Zontek 6b
2011/2012
Drużynowo - II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetach Pływackich 4 x 50m Dziewcząt - Natalia Działkowska 4b, Katarzyna Lechowicz 5a, Julia Ochab , Weronika Zontek 6b
2011/2012 Drużynowo - II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetach Pływackich 8 x 50m Chłopców - Michał Badura 4b, Patryk Chrobak 6b, Alan Jendrecki 6b, Jakub Kozień 3a, Marcin Lechowicz 3a, Jakub Rogowski 5b, Kacper Romik 5b, Norbert Ziółkowski 4c
2011/2012 Drużynowo - III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetach Pływackich 4 x 50m Chłopców - Michał Badura 4b, Patryk Chrobak 6b, Marcin Lechowicz 3a, Alan Jendrecki 6b
2011/2012 Drużynowo - I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt -  Natalia Blachura 4b, Tatiana Dobija 5a, Weronika Dobija 6b, Natalia Działkowska 4b, Klaudia Gołuch 4a, Patrycja Miech 6b, Joanna Mikoda 6b, Wiktoria Patrzyk 6b, Diana Przybysz 5, Joanna Pudełko 5a, Daria Salisz 6b, Zuzanna Sieńko 5a ,Aneta Skoczylas 5a, Joanna Wiewióra 6b
2011/2012 Marta Woźniak 6b - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej
2011/2012 Karolina Nykiel 3a -  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "ROZŚPIEWANE BESKIDY 2012"
2011/2012 Marta Wożniak 6b - II miejsce w VI Miejskim Międzyszkolnym Konkursie "Bajarz Roku"
 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Licznik odwiedzin

321969
DzisiajDzisiaj49
WczorajWczoraj275

Szkoła Podstawowa nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej ul. Sternicza 4, www.sp36bb.zsoak.edu.pl

Copyright © 2017 SP36 Bielsko-Biała. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.